IPB

Emlékeztető!

Üdvözlünk a MűHOSz régi fórumán! Örömmel tájékoztatunk, hogy a Műlegyező Horgászok Országos Szövetségének megújult portálja elérhető a www.muhosz.hu oldalon.

Az aktív fórum a forum.muhosz.hu oldalon működik.Az itt található régi fórumot lezártuk és igyekszünk olvasható állapotban tartani.

Találkozzunk a vízparton!

Üdvözlünk a fórumon! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

5 Oldal V « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Bemutatkozás
_sanya
post 2008.03.19. 22:16
Létrehozva: #81

eminencias

Csoport: Tag
Regisztrált: 2005. Nov. 22. 11:45
Innen: Erdely/Korostarkany
Azonosító: 91

tegnap a kertben lehuztam a zsinoromat hogy bekenjem vmi kencevel ... erre megszolalt a szomszedom aki addig csendben figyelt - "milyen motor van a botodon ?" 0136-giggle.gif

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kharlem
post 2008.03.19. 21:25
Létrehozva: #82

Regisztrált: 2004. Apr. 08. 19:16
Innen: Szeged
Azonosító: 39

IDÉZET(grizly @ 2008.03.19. 19:33) *

Sziasztok! Még soha nem legyeztem csak udvari bolnd vagyok a szomszédok nagy örömére.C sak nézik mit művelek a kertben bottal a kezemben.Egyenlőre gyűjtöm a felszerelést és az infókat:hol,mit ,mivel?Lesz majd sok kérdésem.Üdv.Zoli

Csáá!!

Jó helyen jársz smile.gif . Ma nekem is mondták a ház előtt, hogy biztos pontykapásom lesz majd itt a pázsiton 0170-headbang.gif , pedig csak botot és orsót próbálgattam 10-15 percig.
MAjd ha a szomszéd macskáját 25m-ről pirszingeled nagy csukalegyekkel akkor mit fog szólni? 0136-giggle.gif

kharlem
+Quote Post
Grizzly
post 2008.03.19. 19:33
Létrehozva: #83

Regisztrált: 2008. Mar. 14. 21:29
Innen: Nagytarcsa
Azonosító: 600

Sziasztok! Új tag vagyok. Nevem:Borbás Zoltán 33 éves vagyok.Mindenféle módszerrel horgászom pergetés,feeder,mach kivéve az önmegfogós dolgok.Még soha nem legyeztem csak udvari bolnd vagyok a szomszédok nagy örömére.C sak nézik mit művelek a kertben bottal a kezemben.Egyenlőre gyűjtöm a felszerelést és az infókat:hol,mit ,mivel?Lesz majd sok kérdésem.Üdv.Zoli

--------------------
A medve nagyon okos élőlény.Ha álmos alszik de ha nem,nem!
Az élet egy kurva! Aztán megdöglünk!
+Quote Post
dry
post 2008.01.15. 10:31
Létrehozva: #84

Csoport: MűHOSz Elnökség
Regisztrált: 2004. Jan. 01. 00:13
Innen: Budapest
Azonosító: 12

Hali! smile.gif
Gyertek fel Domyval a közgyűlésre!

üdv,

Peti

--------------------
dry
+Quote Post
McFly
post 2008.01.14. 09:54
Létrehozva: #85

Regisztrált: 2004. Jun. 05. 10:03
Innen: Baranya megye
Azonosító: 47

Üdv minden régi és új ismerősnek!
Nagyon régen jártam erre, illetve nagyon régen szóltam hozzá a témákhoz, és ami a legszörnyűbb: még régebben találkoztam a régi ismerősökkel, akár a vízparton, akár a MŰHOSZ egyik rendezvényén.
Tavaly év elején alapítottam ugyanis egy informatikai BT-t, s aki tett már efféle ballépést, az tudja, mennyi munka és szenvedés jár együtt vele. 24 órából 25-öt ezzel tölteni nem csekély feladat, akkor sem, ha segítség is akad.
Azonban a vállalkozás beindult, talán eztentúl sikerül kicsit több isőt szánnom egyik legkedvesebb hobbimra.
Először is gratulálni szeretnék az oldalhoz. Igen, ilyen weboldal illő egy országos szervezethez, párját nem nagyon lehetne találni, nekem nagyon tetszik, gyönyörű szép. Domy-tól folyamatosan értesültem az utóbbi idők nagy eseményeiről, s mivel a 2007-es lengyel túra ismét kimaradt az életemből, csak szégyenkezni és szomorkodni tudok. Talán idén? Igérni inkább nem igérek semmit, de lehetséges...
2007 a munka éve volt számomra, legyezni egyszer sem voltam! Tudom, ez nagy szó, de valamit valamiért. Viszont most hétvégén lenn voltunk a Sión, és egy csodálatosan jót horgásztunk (képeket Domy pakolt már a Képtárba). Megadta ismét a kezdő lökést (amit mondjuk nagyon nem kellett megadni), s ez az év talán ismét e Legyezőhorgászat éve lesz. Remélem sok ismerőssel találkozhatok majd, és újabb embereket ismerhetek meg.
Üdv: Balázs

--------------------
BMMK honlap: http://www.myfly.hu
+Quote Post
Dark Wader
post 2007.11.21. 06:49
Létrehozva: #86

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 2005. Nov. 23. 19:55
Innen: Cegléd
Azonosító: 92

Szia Laci,

igazából én tartozom neked egy elnézéstkéréssel, amit most meg is tennék:

Elnézést, hogy várnod kellett a regisztrációd érvényesítésére.

IDÉZET(D Laci @ 2007.11.20. 22:43) *

Üdvözletem a FÓRUM tagoknak. Új regisztrált tag vagyok a FÓRUM-on / D laci / . Szeretnék bemutatkozni. Dóka László vagyok 0139-1-bow.gif Budapesten élek Kőbányán. Kedvenc elfoglaltságom a légykötés és a legyes peca. A DUNA-ra és az IPOLY-ra járok horgászni. Köszönettel tartozom KUKTA BARÁTOMNAK valamint Dark Wader sporttársamnak a segítségéért. 0139-1-bow.gif Mégegyszer KÖSZÖNÖM , üdv D laci.

--------------------
Üdv: Zol'

Peace!
+Quote Post
sajomenő
post 2007.11.20. 22:56
Létrehozva: #87

Regisztrált: 2005. Dec. 28. 17:42
Innen: Miskolc
Azonosító: 124

Üdv Köztünk! 0158-beer.gif

Amúgy wink.gif : http://www.muhosz.hu/forum/index.php?showtopic=62

--------------------
SAJÓmenő
+Quote Post
D Laci
post 2007.11.20. 22:43
Létrehozva: #88

Regisztrált: 2007. Nov. 20. 18:12
Innen: Budapest
Azonosító: 499

Üdvözletem a FÓRUM tagoknak. Új regisztrált tag vagyok a FÓRUM-on / D laci / . Szeretnék bemutatkozni. Dóka László vagyok 0139-1-bow.gif Budapesten élek Kőbányán. Kedvenc elfoglaltságom a légykötés és a legyes peca. A DUNA-ra és az IPOLY-ra járok horgászni. Köszönettel tartozom KUKTA BARÁTOMNAK valamint Dark Wader sporttársamnak a segítségéért. 0139-1-bow.gif Mégegyszer KÖSZÖNÖM , üdv D laci.

--------------------
C&R a Holnapért
+Quote Post

5 Oldal V « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 tag olvassa jelenleg ezt a témát (2 vendég és 0 anonim tag)
0 tag:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019. 07. 16. 09:37