IPB

Emlékeztető!

Üdvözlünk a MűHOSz régi fórumán! Örömmel tájékoztatunk, hogy a Műlegyező Horgászok Országos Szövetségének megújult portálja elérhető a www.muhosz.hu oldalon.

Az aktív fórum a forum.muhosz.hu oldalon működik.Az itt található régi fórumot lezártuk és igyekszünk olvasható állapotban tartani.

Találkozzunk a vízparton!

Üdvözlünk a fórumon! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> barkácsoljunk, avagy használhatatlan eszközök, amiket jobb elkerülni
benyus
post 2009.01.20. 09:46
Létrehozva: #21

Csoport: Tag
Regisztrált: 2004. Apr. 28. 13:35
Innen: Hódmezővásárhely
Azonosító: 43

IDÉZET(kyle @ 2009.01.20. 08:36) *

Hogy kedvenc felderítő parancsnokom szavait idézzem: Mer' honvédek, ami ami, az az. Ami meg nem, az nem!!! 0156-muscle.gif

Kájli, ez akkora duma, hogy mostantól én mondtam laugh.gif
Micsoda filozófiai mélység! Hol parancsnokolt ez a mundérba bújt Hegel?

A helyettesítő cuccokról:
Cérnaorsótartót természetesen én is buheráltam, a kerámia bobbint megelőző, cérnakímélő fülpiszkáló pálcikából volt a csöve 0169-rock.gif. Ezzel a részével nem is volt gond, de a csavaros tengelyt sajnos nem lehetett úgy belőni, hogy normálisan, egyenletesen engedje a cérnát. További szopások forrása, hogy nehéz megszabadulni a véletlen leugró, és a csavarra feltekeredő menetektől 0174-fgfg.gif .
Ilyesmit esetleg a KGST hiánygazdaság idején volt értelme barkácsolni, de most, amikor párszáz forint a boltban, eszébe ne jusson senkinek házilag összetákolni ilyesmit.
Mondom ezt én, a megrögzött buherátor blush.gif

--------------------
"A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért, amik vagyunk."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grizzly
post 2009.01.20. 09:15
Létrehozva: #22

Regisztrált: 2008. Mar. 14. 21:29
Innen: Nagytarcsa
Azonosító: 600

Cérnatartót csináltam-nem érdemes, satut csináltam-ha ügyes vagy érdemes,kiszuperált teniszütőből szák-határeset,tollcsipesz-határeset,nyaknyúzatok-érdemes,otthon legyet kötni-határeset biggrin.gif ,száktartó mágnes -állat jó lett, én egy ügyes gyerek vagyok,csak dobni meg legyetkötni nem tudok!

--------------------
A medve nagyon okos élőlény.Ha álmos alszik de ha nem,nem!
Az élet egy kurva! Aztán megdöglünk!
+Quote Post
Marci
post 2009.01.20. 09:12
Létrehozva: #23

Regisztrált: 2007. Apr. 23. 09:19
Azonosító: 403

IDÉZET(kyle @ 2009.01.20. 08:36) *

Sziasztok,
Olvasok itt sok házi készítésű, spórolós csodáról, mindenféle "helyettesítő" eszközről, és erről jutott eszembe, hogy érdemes lehet megosztani azon tapasztalatokat, mivel NEM érdemes az elején próbálkozni, mert csak elmegy az ember kedve az egésztől...

kély-lí tesó, még nem láttad a hendzméjd dobókosaramat. 700,- froncsiból meglett.
nem egy dizájnelem, de rajtam amúgy is minden úgy mutat, mint Rovancsatkiszon.

--------------------
"Vizek kísérik életem."
(Folyó szeli ketté)
+Quote Post
kyle
post 2009.01.20. 08:36
Létrehozva: #24

Nem regisztrált

Sziasztok,
Olvasok itt sok házi készítésű, spórolós csodáról, mindenféle "helyettesítő" eszközről, és erről jutott eszembe, hogy érdemes lehet megosztani azon tapasztalatokat, mivel NEM érdemes az elején próbálkozni, mert csak elmegy az ember kedve az egésztől...
Pár példa:
- Első satum egy párszáz forintos orosz asztali mikro satu volt. Jól fogta a horgot, de az néha kipattant. Szerencsésen elkerülte a szememet, de egy-két óra kellett, hogy megtaláljam a lakásban, miközben az asszony minden mozdulatomat leste, nehogy belemásszon a gyerek.
Akkor dobtam ki, amikor egy befogott horog kipattintott egy darabot a pofából és az az én pofámban landolt.

- a neten olvastam, hogy hogyan készíthető szemcseppentőből, drótból és csavarokból tuti cérna tartó. Készült is négy. Jók lettek. Szerencsére fél év múlva vettem pár igazit a Kalandban, párszáz forintért. Onnantól már legyet is tudtam kötni...

- a cérna az cérna, tök mindegy, hogy milyen... Ez is igen szórakoztató és elkerülhető tanulságokkal jár az elején 0136-giggle.gif

Hogy kedvenc felderítő parancsnokom szavait idézzem: Mer' honvédek, ami ami, az az. Ami meg nem, az nem!!! 0156-muscle.gif
+Quote Post

2 Oldal V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 tag olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim tag)
0 tag:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019. 07. 21. 22:42