Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Kínál. Csak eladó műlegyes cuccok.
Régi MűHOSz Fórum - Z Á R V A > Társalgó > Adás-vétel
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Lendvay György
Ebbe a topicba csak saját eladó cuccaidról írj, vagy arról ha a fórumozóktól vennél valamit.

Cabelas és társainak máshol a helye.
Milu
Lenne pár eladó botom:

1. Harvest Mayfly 8' , 2# , karcmentes 7-8 alkalommal használtam, szarvasbőr vászontok + szarvasbőrbevonatos keménytok jár hozzá (!!!!), angol gyártmány - lágy pálca, én pérezni vettem arra bevált, lágysága és a kis zsinórosztály ellenére húztam már ki vele 40 körüli sebeseket zubogó vízből is - 35.000 HUF

2. Behr 8' , 5#, tanuló botnak szerintem megfelelő, kicsit merevebb bot, domizni, pisztrángozni, balinozni, süllőzni jó volt (én még csukáztam is vele néha szükségből) - 8.000 HUF

3. "Smallstream Favorit" smile.gif 6'3", 3/4 - Ezt a botot sokan építettük, úgy is mondhatnám 3 ember tett hozzá annyit, amennyit tudott! Rövidsége miatt igazi kispatakos bot kis gerincességgel! A blank egy Jaxon boté, azt megrövidítve, újraparafázva, minőségi orsótartóval felszerelve kaptuk a végeredményt! - 10.000 HUF (csak az orsótartó volt hozzá asszem 8 körül)

Üdv.

30/9032-750
flymilan@citromail.hu
taimen
Sziasztok!

Ugyan nem legyezős de könnyűpergetős cucc lenne eladó:
Teljesen új Abu Cardinal CD 602-es orsó.
Jellemzők: Center Drag, 5 csapágy, 220 gr, alumínium ház, 170m/0,20mm, grafit pótdob.
Eredeti dobozában papírjaival.
Tel: 20/4395523

Ár: 17000 Ft.

Kettő is lenne a CD 602-esből, a kettő együtt 30000Ft.
Bolti ár kb.: 23000Ft/db.

Üdv.
flyfish
Sziasztok!

Lenne itt 1 kezdő legyes emberke és érdeklődik, hogy van é valakinek eladó légykötö szettje. Gondolom satu,gallércsipesz,bobbing holder stb-re gondol. Ha eladó akkor kérlek jelezd!
Fürdős
Karácsonyi akció!!

Egyszer már említettem, de nem sokatokat érdekelte sad.gif Most pedíg nagyon sürgőssé vállt a dolog!
Eladó 1-2 alkalommal használt Taimen XR 896-3 bot! Itt megtekinthető!
Adom hozzá a gyári kemény tokját. A 119 Euró helyett csak most, csak nektek, csak pár napon belül 28eFt-os irányáron!!!

Tommy_ cool.gif
Katona László
(flyfish @ 2005.12.08. 19:00) *

Olive!

Ha rám hallgatsz akkor Pflueger! Én egészévben ezt használtam és nagyon meg vok vele elégedve. Szerintem is örök darab és az ár/minőség kategóriaban a Trout & Salmon magazin tesztjében első helyen végzett! A Loop csak mögötte kullogott!

Szia flyfish

És ilyen pfluegert hol lehet venni?
flyfish
Szia Laci!

Szerintem bármelyik horgászkereskedésben. A Shakespeare forgalmazza. Tehát rendelhető és van itthoni forgalmazó. Az nagyobb méretü (#7-8-as) 22 ezer magyar birodalmi egységbe került nekem. A mai árak mellett nem veszélyes. Örök darab. Hacsak el nem hagyod! huh.gif
Sage
Akit esetleg érdekel: Főként angol nyelvű könyvek érkeztek a Kaland horgászboltba. (kötés, legyek, dobás, komplex , stb)
Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Boldog új Évet Kívánunk.
sió
Szasztok!

Van egy könyvem Gustav Fellner-től a DER ANGELSPORT. 1904-es kiadás. Német nyelven korabeli képekkel illusztrálva adja elő az akkori horgásztudományt. Nagy részében a legyezés a fő téma. Pisztráng, pér, galóca, lazac, szaibling.

Számomra nincs jelentősége, mivel a német nekem kínaiúl van. Megválnék tőle. Szerintetek ér valamit??? Érdekel valakit???

Hivatkozott kép Hivatkozott kép Hivatkozott kép Hivatkozott kép

Ne tülekedjetek!
horog
jani,

az ernőt kérdezd, ő gyűjtő.
komolyan.
flyfish
Sió!

Engem érdekelne a könyv. Küldök neked mailt.
dry
Sió!

Sokat ér. Gem Smugglert is érdekelheti, Ő is gyűjtő.
/Hátha összejön valami licit...smile.gif/

üdv,
sió
Flyfish! Nem jött emil. feladtad???
flyfish
Sió!

Feladtam! Akkor küldök másikat. Érdekes mások mindig 2-öt is kapnak blink.gif
sió
Kis helyreigazítás. Az 1904 -es mellett találtam egy 1916-ban íródott szerzői "monológot" kb. ekkorra tehető a kiadása is. Pontos kiadási dátumot nem találtam benne.

Érdekel valakit???

Mégis mennyit ér egy ilyen könyv. Az oké, hogy sokat, de mégis mennyit. Anyit, mint a papír amire nyomták vagy annál többet? Remélem nem < > jelet raktok fel. Ennyire ne fogalmazzatok burkoltan.
flyfish
Sió!

Engem komolyan érdekel! Küldtem is mail-t még 1 x. Válaszolj mailben.Előre is köszi!
sió
Megkaptam!

A lap főmágusának küldtem egy mailt, ha lesz szives akkor belinkeli, vagy más módon láthatóvá teszia könyvről készült képeket.

rolleyes.gif
flyfish
Ha nem gond elküldheted nekem is a képeket. Van már pár könyvem. Jól mutat majd melletük biggrin.gif Esetleg ha érdekel belőle valami irás azt magyarul elküldöm rolleyes.gif
sió

Alább megtalálhatóak a képek. Köszönöm Gyuri, gyors voltál.
flyfish
Sió!
Licit indul: 5500ft devil_v.gif
flyfish
Sió!

Ha az infórmációm nem csal akkor 29euro a könyv! Itt megnézheted!
dry
Barátom részéről 8.000,- Ft az ajánlat.

De!
Jani, innentől kezdve két dolgot tegyél meg a korrektség miatt.
Az egyik, hogy más csatornán ne igérjenek rá, mert akkor nem lehet versenyben maradni, a
másik, hogy egy bizonyos időt /mondjuk 48 óra/ köss ki, amiután eladod a legjobb ajánlatnak
a könyvet. Tehát ne álljon mondjuk egy hétig itt egy ajánlat, mert úgy komolytalan.
Ez sajnos nem az eredeti kiadás, hanem valószinűleg másodkiadás, de ettől még egy nagyon szép
könyv.

üdv,
CsorbaiB
A 2004-es reprint kerül 29 göcsbe wink.gif
dry
(CsorbaiB @ 2005.12.22. 09:15) *

A 2004-es reprint kerül 29 göcsbe wink.gif

Világos.
smile.gif
Lendvay György
(dry @ 2005.12.22. 09:13) *

Jani, innentől kezdve két dolgot tegyél meg a korrektség miatt.
Az egyik, hogy más csatornán ne igérjenek rá, mert akkor nem lehet versenyben maradni, a
másik, hogy egy bizonyos időt /mondjuk 48 óra/ köss ki, amiután eladod a legjobb ajánlatnak
a könyvet. Tehát ne álljon mondjuk egy hétig itt egy ajánlat, mert úgy komolytalan.

Valóban ez egy jogos és értehető kérés.

Ha máshol is meghirdetted akkor linkeld be hogy hol lássák az érdeklődők kikkel állnak versenyben.
flyfish
Sió!

Ma megnéztem egy Antiquebook oldalon a könyvet. Eredeti kiadásban 2db-ot árultak belőle, amit tegnap Ré is jelzett nekem. Az egyik 100euró a másik 120 és hiányosak. Azaz néhány lap hiányzik belőle. Tehát az elkótya-vetyélést jól gondold meg!
Gem Smuggler
Cső!
Gyanítom,hogy az első kiadások kerülnek ennyibe,valószínűleg ez a második kiadás lényegesen olcsóbb.Sőt,lehet,hogy ez már nem is második.Látni kellene az első pár oldalt.Arra figyelj oda,nehogy kicsússzon az országból ajándék gyanánt valami svábnak!Attól azért kevesebb van az ilyen könyvekből itthon.G.S.
dry
smile.gif
flyfish
Ez igaz! Maradjon itthoni gyüjtőnél. rolleyes.gif
Egy kolléga megválna 9 láb hosszú 8-as, kétrészes Sage RPLXi botjától. Azt mondta, írjam azt, hogy Közép-Európa legjobb botkészítője építette. Igazából én csináltam. cool.gif Szinte ingyen van, az ára 60 eft.

sió
Gem!

Az indító hozászólásomnál látható pár kép a könyvről. Készítettem a szerző által írt előszó záradékáról egy felvételt. Ez az utolsó bejegyzett dátum (1916). Ez elött szintén van egy, de az 1904-ből. 16 utáni bejegyzés nincs és más utaló dátum sem. Feltételezem, ebből az időszakból származhat. Néztem én is a világhálót. Egy 1918 as kiadás 120 Euro áron fut éppen ha jól láttam. Ugyanakkor nem gondolod komolyan, hogy egy 2004-es áráért eladom.

Oké srácok a korrektség kedvéért!!!

A könyv 312 oldalas. Végigszámoltam a lapokat, hiánytalanúl meg van mind. Nincs benne firka, szamárfül, összeragadás, elázás stb. A borítóján az idő hagyott némi nyomot. A lapok sárgásak. Annyit, a korrektség miatt, hogy volt hozzá egy kb. A2 lapméretű grafikusan ábrázolt halhatározó, ami a legutolsó festés során kikerült a pakolás közben belőle. Egyenlőre nem találom, de valahol bizti megvan.

Csak itt van hirdetve. Magam is úgy vagyok, hogy hazánk fiai között maradjon.

Nos a kikiáltási ár 100 Euro. Mostantól 72 órán át lehet rá licitálni. Csak nyílvánosan itt, privi, mail, telefon nem elfogadott.
flyfish
100 euro reális ár! Egyetértek veled Sió!
sió

Ez a második oldalon volt.

Kicsit fordítgattam.

"Mit 128 abbildungen" 128 képet, ábrát tartalmaz.
"Dritte, verbesserte Auflage" Harmadik, javított kiadás.
Fürdős
Komplett fácán nyúzatok vannak, ha valakit érdekelnek. Az áruk 4000Ft, amiben a faroktollak is bele értendők.

Tommy_ cool.gif
sió
http://64.233.183.104/search?q=cache:uPCye...gelsport+&hl=hu

A 15 -ös tételről van szó. Ennél azért az én ajánlatom kedvezőbb.
KisImrik
Sziasztok!

Elsősorban is mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog, sok horgászatban gazdag új Évet
kívánok.

A múltban meghírdetésre került egy 3 részes 245 cm hosszú bambusz legyes bot.
Akit érdekel (felújítás után), a http://vnet.hu/imrikp oldalon megnézheti a botot és az ott található elérhetőségen keresztül fel tudja venni a tulajdonossal a kapcsolatot.
Ár: megegyezés szerint
sió
Lecsapva!!! Nem kelt el! Úgy néz ki mégis a sváboké lesz.
kissurda
[size=6]Sziasztok! Én még teljesen új vagyok a "szakmában",nagyon sok szépet hallottam láttam a legy.horg.-rol,ezért elhatároztam hogy kipróbálom.Szükségem lenne a légy kötéséhez használatos dólgokra satu s.t.b.! Lenne egy műholdvevő szettem 15.000.- (Duna-m2) vételére is alkalmas,bármilyen horgászfelszerelésre elcserélném. (mellesnadrág s.t.b.) kissurda@t-online.hu
Fürdős
Ezért nem kellett volna topicot indítani!!! Van már erre való, mondjuk itt ez a link!!!

Tommy_ cool.gif
kissurda
Köszi Fűrdös! blink.gif

Pár órája írtam ezt a hírdetést és már 40 látogatóból 1 válaszolt! Miért nyitottam új topicot?!
Fürdős
(kissurda @ 2005.12.30. 20:57) *

Köszi Fűrdös! blink.gif

Pár órája írtam ezt a hírdetést és már 40 látogatóból 1 válaszolt! Miért nyitottam új topicot?!

CSak azért vontalak felelősségre, mert nem kell minden kérdésnél/kérésnél egy topicot indítani egy fórumon. Ezért van, hogy rengeteg, átláthatatlan fórum van a neten!!! mad.gif
Először nézelődj, olvasgass és a legmegfelelőbbe írj. Ha szükséged van felszerelésre, arra ott az adás vétel top!!!

Tommy_ cool.gif
kissurda
Teljesen igazat adok neked! De én úgy gondolom ha a jövőben egyszerűen és gyorsan szeretnének (újoncok) szakszavaktól mentes választ kapni bagatel kérdéseikre (vételi szándékaikra) akkor ez a legegyszerűbb formája. Így legalább azok és reményeim szerint,csak azok fognak eme,új topicra látogatni akikben van egy kis segítő szándék,vagy ilyesmi!Továbbá szerettem volna kimaradni az ilyen felesleges adok-kapokból!!!!!!! Nagy tisztelettel:egy újonc
Lendvay György
Szevasztok!

Teljesen mindegy hogy valaki kezdő vagy nem.
A felszerelésigénye ugyanaz.
Pontosabban egy különbség van ami nem elhanyagolható: neki mindent meg kell vennie nem pedig kiegészíteni a meglevő készletét.
De mint mindeki mi is szóból értünk ha nem írod le hogy mire van szükséged nem tudjuk kitalálni devil_v.gif

Segítő szándéban itt nincs hiány wink.gif
kissurda
Nem írtam volna le? Olyan dolgokra lenne szükségem,melyek a légy kötéséhez nélkülözhetetlenek. Azért írom ilyen leegyszerűsítve mert nem tudnám szakszavakkal megfogalmazni,hogy mire van szükségem!!
horog
fijjuk,

egyszerű: surdilovicsnak van egy műholdvevője és azért szeretne valami legyesszajrét kapni.

'surda: ne foglalkozz a légykötéssel, meg a mellesnadrággal... huh.gif blink.gif devil_v.gif ...hiszen hiába van gatyád, amivel vízbeállsz, meg -esetleg- legyeid, vagy satud és légykötőszerszámod, azzal még nem fox halat wink.gif

először BOT, ZSINÓR, ORSÓ....aztán vegyél legyeket, és próbálkozz...
...vagy az van?! unsure.gif

hm?
kissurda
Vagány vagy! De én nem emlékszem arra hogy valahova azt írtam volna,hogy botom-órsóm s.t.b. még nincs! :
Lendvay György
Ne riaszd el magadtól az egyik legjobb magyar legyezőhorgászt ilyen válasszal unsure.gif

Ezért nem árt a pontos fogalmazás. Csak segítségképpen akkor összefoglalva:

kaptál (vettél) egy legyezőbot-orsó párost és ki akarod próbálni a legyezést.
Ehhez kell minden más egyéb dolog ami a légykötéshez kell, valamint öltözék.
kissurda
Szeretnék ezúton bocsánatot kérni Magyarország egyik legjobb legyezőhorgászától! Belátom hogy egy segítőkész gúnyolódásoktól mentes írásra nem illik így válaszólni! Mégegyszer bocsánat!!!
Pityu a bogaras
Minisurda!

Ha jól látom te kecskeméti vagy!
Ott van legyesklubb!Miért nem keresed meg őket!A Miluék biztosan segítenének neked a légykötéstől a pecáig! wink.gif
Ha "normális"stílusban keresed meg őket cool.gif
Megtalálod itt a fórumon is meg a Mühosz oldalán is!

Gyuri!
Nem hiszem,hogy a HOROG elriadna egy "újonctól" devil_v.gif rolleyes.gif
kissurda
Nem tudom hogy miért bombáz engem mindenki! Ha jól megnézitek az elejéről én csak egy hirdetést adtam fel. A kecskeméti legyesekről csak annyit,ők segítettek a bot s.t.b. megvásárlásában.Személyes jó barátaim! Csak köszönni tudok nekik elsősorban Milunak.Önzetlen és SEGÍTŐKÉSZ.Nem akarom minden kivánságommal őt leterhelni! Ezért adtam fel hírdetést.
A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.