Súgó - Keresés - Felhasználók - Naptár
Teljes verzió: Hibák, hiányosságok, ötletek
Régi MűHOSz Fórum - Z Á R V A > Közlemények > Kérdések a fórummal kapcsolatban
Oldalak: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Lendvay György
Szevasztok!

Többen jelezték hogy az új hozzászólásokat csak dátum alapján lehet keresni.
A reklamáció jogos volt, orvosolva lett.
Az új hozzászólásnál egy kis piros csillag került a mappa jöbb felső sarkába.
Lendvay György

Aki témakövetést állított be az eddig egy többlapos helyen az első lapra mutató értesítést kapott.

Ez a problémai is meg lett oldva, mostantól az utolsó hozzászóláshoz vezető hivatkozást küld a fórum.
Lendvay György
A tárhelyszolgáltató átállt a MySql 5-ös verzióra amit a fórummotor egyelőre nem támogat 100%-ig.
Eddigi tapasztalatok szerint ez főleg a privát üzeneteket érinti.
dry
Gyuri, ha megengeded két javasolnék, ami szerintem ésszerűnek tűnik, mindamellett nem egetrengető dolog.
Az egyik, szerintem a "segítség kéne" és a "segítség kéne sos" topikot össze kéne vonni, mert értelmetlen
a kettő léte. Felesleges túl sok topikot nyitni. /Mondjuk a legtöbbet lehet, hogy én nyitottam./
Van több ilyen párhuzamos egyébként. A másik, ami felesleges, mikor ugyanazt a fontosnak tartott dolgot valaki két helyre is azonnal beírja.
Egy helyen is mindenki látja, és aki akar, úgyis reagál.

üdv,
Lendvay György
dry!
Az Adás-vétel topicból mindenképpen kiszedtem volna a duplázást smile.gif
Abban csak a szigorú tények vannak és lesznek.

Az sos-en nem is gondolkodtam el, de mivel a felvetés jogos az összevonás megtörtént.
Fürdős
Ha már itt tartunk!

Letilthatnád Gyuri a topic indítást, ha lehet! A régiek csak akkor nyitnak, ha valami nagyon új dolog van, de erre kérhetnének téged is. Az újoncok pedig sokszor nem olvasnak vissza, hanem nyitnak egy topicot, pedig lehet, hogy előtte való nap tárgyaltunk arról a témáról.

Tommy_ cool.gif

ui: adunk mi munkát devil_v.gif
Lendvay György
(Fürdős @ 2006.02.27. 17:40) *
Letilthatnád Gyuri a topic indítást, ha lehet!

Lehet, már gondolkodtam ezen is és máson is unsure.gif
(Fürdős @ 2006.02.27. 17:40) *
ui: adunk mi munkát devil_v.gif

Helyes, mi a fizetség devil_v.gif
Fürdős
Fizettség?

Ez sem rossz 5let! Adj közzé egy "hirdetményt"! miszerint az oldalt fenntartod a saját költségeden, járuljunk hozzá párszáz forinttal! Egy számlaszám kell! Én utalok neked! Végülis no reklám az oldalon, kivéve a Kaland, de nemhiszem, hogy Ernőék is fizetnének érte.

Tommy_ cool.gif
Lendvay György
(Fürdős @ 2006.02.27. 20:42) *
Adj közzé egy "hirdetményt"! miszerint az oldalt fenntartod a saját költségeden, járuljunk hozzá párszáz forinttal!

Azért ott még nem tartunk szerncsére.

Bármi olyan horgászbolt, lap stb... hivatkozását felteszem amelyik foglalkozik a legyezőhorgászattal.
Az meg a hét vicce volt hogy az Ernő fizet érte laugh.gif
Fürdős
Pedig illenék, ha már reklámozza itt magát! Vagis Te őt és mindenki más biggrin.gif devil_v.gif
De ez nem rám tartozik!

Tommy_ cool.gif
Lendvay György
(Fürdős @ 2006.02.27. 21:33) *
Pedig illenék, ha már reklámozza itt magát!

Ez így ebben a formában tévedés. Nem ő reklámozza magát, hanem én ajánlom a boltját.
Az én szótáramban pedig kisebb hangsúllyal szerepel a pénz és nagyobbal például a barátság, segítség, önzetlenség.
De nem folytatom mert nem akarom magamat reklámozni devil_v.gif
Fürdős
(Lendvay György @ 2006.02.28. 14:54) *

Ez így ebben a formában tévedés. Nem ő reklámozza magát, hanem én ajánlom a boltját.
Az én szótáramban pedig kisebb hangsúllyal szerepel a pénz és nagyobbal például a barátság, segítség, önzetlenség.
De nem folytatom mert nem akarom magamat reklámozni devil_v.gif

Igazad van!

Tommy_ smile.gif
cöc
Helló

Nem tom , hogy lehetne mások terhelése nélkül elérni egy tagot a fórumról , Pl : Dry - t
Aki ért a technikához kérem segitsen!

Kösz : Cöc
Dark Wader
(cöc @ 2006.07.09. 12:51) *

Helló

Nem tom , hogy lehetne mások terhelése nélkül elérni egy tagot a fórumról , Pl : Dry - t
Aki ért a technikához kérem segitsen!

Kösz : Cöc

Hat peldaul irsz egy privat uzenetet... biggrin.gif
megkeresed xy-t a tagok menunel,
raklikkelsz a nevere> megkapod xy profiljat> a profil lapon pedig klikkelsz a "privat uzenet"-re.

egyik modja..
hati1
Szia Gyuri!
Reggel óta angolul jönnek az emilek a hozzászólásokról.
Nálam van a hiba?
Lendvay György
Szevasz!
Nem hiszem, mert az üzenőfal is angolul írta a napokat.
Privátban másolj be légy szíves idézetet hogy azonosítani tudjam mit keressek.

Szerk: ha minden igaz megoldva smile.gif
V.Z.
Szia, Gyuri!

Azt szeretném kérdezni, hogy a MŰHOSZ honlapra miért nincs link a főoldalról (sem)?

Üdv:

Virág Zoli
Lendvay György
Szevasz Zoli!

Talán, mert..... nem tudom unsure.gif
V.Z.
Szia, Gyuri!

http://muhosz.legyezohorgasz.hu/

Üdv:

Zoli
Lendvay György
Köszönöm, de nem a címre írtam hogy nem tudom, hanem a kérdésre válasznak wink.gif mármint hogy miért nincs link.
V.Z.
smile.gif
Pityu a bogaras
Szia Gyuri!

Hogyan lehet megoldani,hogy a bejelentkezéskor megjegyezze a gép a jelszót?Régebben ment,de mostanában minden alkalommal be kell pötyögni!

Köszi!
Lendvay György
Szevasz!

Ez lehet gépfüggő is, ahhoz meg nincs távsegítség smile.gif

Viszont egy próbát megér hogy nem a főoldalon felkínált mezőbe írod be az adatokat, hanem egy kicsit feljebb a rózsaszín vonalon látható Bejelentkezés-re kattintasz. Ott a jobb oldalon nézd meg be van-e pipálva az Automatikus bejelntkezés. Ha be van akkor ott lépj be.
Erdélyi Balázs

- Szeretném tudni ki tüntette el az off topicokból a "8-án vége" című topicot és miért ?

zsombor
pedig az jó topic....
Lendvay György
Én tüntettem el és azért mert nincs vége és semmi lényeges nem volt benne.
Erdélyi Balázs
blink.gif

Minek nincs vége ?
A lényeg volt benne !
Tedd vissza lécy.
Lendvay György
Nem lehet visszatenni unsure.gif

Mégis mi az ami olyan fontos volt benne?
Erdélyi Balázs
sokminden közt a FÓRUM lelke ...
GViktor

Az "Új hozzászólások" opció mostanában rakoncátlankodik. Másnak is?

Dark Wader
Gyuri, ( tongue.gif )

soxor elhangzott mar, Te is kifejtetted tobbszor, hogy nem Te menedzseled a site dolgait.

De akkor kicsoda? blink.gif
Tiszta viz keretik a poharba. smile.gif
Lendvay György
Ez annyit jelent hogy én csak a háttérből nyújtok segítséget a fórum üzemeltetőjének. Az pedig a MŰHOSz.
Az átadáskor főnök lett megjelölve mint adminisztrátor. Tehát bármi olyan dologban hogy ide-oda helyezni valamit ő az admin.
Viszont én segítek mindenben amit egyelőre nem tudnak megoldani. Mert azért nem olyan egyszerű egy fórum működése unsure.gif
Például nem régen volt egy biztonsági frissítés. Ez a neten kb. 1-2 óra. Viszont az előkészület egy stabil délelőtt, vagy délután.

Ha ezt tömören nézzük akkor bármi működési hibát önállóan javítok ha tudomásomra jut.
Viszont ha valami rossz helyen van akkor főnök az illetékes. Ha meg tudja oldani nélkülem akkor úgy lesz, ha segítség kell neki akkor szól.
Dark Wader
Köszi Gyuri. mellow.gif
főnök
Köszi GYURI!
Marabu
Gyuri,
van mód szavazásra, közvélemény kutatásra alkalmas felület kialakítására? Mondjuk a felrakott képekre kiírhatnánk valami háziversenyt 2006-ra és ott szavazgatnánk valami gombbal.

A másik kérdés hasonló. Meg lehetne azt oldani, hogy pl. egy jelentkezési lapot, azaz formot kialakítsunk különböző eseményekhez? Ez segítene a versenyek vagy pl. a légycserék típusú események összefogásánál... lenne egy fix oldal(hirdetőtábla), ami kiírná az aktuális állást. unsure.gif Láttam már ilyesmit.

Köszi
Lendvay György
Lehet csinálni szavazást, képekre osztályozást is. Egymástól teljesen függetlenül.

Csak én annak idején letiltottam mindkettőt.
Az osztályozásnak nem láttam (most sem látom, mert nincs fotós vénám) értelmét. Viszont adatbázis növelő tényező. De természetesen minden probléma nélkül vissza lehet állítani smile.gif

A szavazás készítése pedig a rögtönzések megelőzése miatt lett letiltva.
Azt is minden gond nélkül lehet csinálni.

A form az más tészta unsure.gif
Mivel még soha nem futottam bele az admin felületen nem hiszem hogy alapból tud ilyet a fórum. Viszont egy külön script-tel megoldható, csak meg kell írni devil_v.gif
kukta

Szia Gyuri!

Ha a Forumra akarok menni a lapon keresztűl akkor a Szervernet jőn be.Nem tudod miért?

Kellemes Karácsonyi Űnnepeket kivánok.

üdv:kukta
Lendvay György
Szevasz Kukta!

Oka egy szerverváltás. Én is sajnálom hogy ez pont ilyen ünnepi időszakban van. Változás csak akkor lesz ha a regionális szerverek is frissítik a .hu tartományukat. Ez nem tőlem függ sad.gif

Legkésőbb 2007.-ben új év új portál smile.gif

Addig is Kellemes Karcsányonyi Ünnepeket És Boldog Új Évet Mindenkinek!

Kellemes Karacsonyt
kukta

Szerbusz Gyuri!!

Kőszi a kimeritő választ.

Nektek is zavartalan Űnnepeket és BUÉK!! biggrin.gif

üdv:kukta
Erdélyi Balázs
Tisztelettel kérem a fórum moderátorait és adminjait, hogy a nem megfelelő hangnemű és sárdobáló témáju hozzászólásokat tegyék át ha kell az erre a célra megfelelő egyetlen topicba : az aránába .

A többi topicnál culturált és a témához illő hozzászólások legyenek.

Köszönettel : P
hati1
Tisztelt Üzemeltetők!
Jó ideje nem kapok mailokat a hozzászólásokról, pedig azonnali témakövetés van beállíva,
továbbá kérem vissza a magyarnyelvű gobjaim, és a darázs bélyegem! mad.gif
Dark Wader
Kedves Hati,

igenis.

A regi szin mostantol az alapbeallitas, az uj kek meg a valaszthato szinek egyike. A kekhez mostmar
a gombok is magyarul. Sot a Belyegek is a regiek! ( Mani, remelem veszed... wink.gif ) Eljen! biggrin.gif

A temakovetessel kapcsolatban tanacstalan vagyok.
Ha ez massal is elofordul, keretik jelezni.

Koszi
Zoli
hati1
IDÉZET(hati1 @ 2007.01.17. 21:11) *

Tisztelt Üzemeltetők!
Jó ideje nem kapok mailokat a hozzászólásokról, pedig azonnali témakövetés van beállíva,

Történt-e előrelépés?
Dark Wader
Hati!

Most kuldtem neked egy e-mailt, de a postamester ugy vagta vissza mint a huzat..., szerintem teli lehet a hotmail fiokod, es ez lehet az oka a temakovetesi problemanak is.
Szolj mar vissza legyszives , ha igy volt.

Koszi:

Zoli
Marabu
Wader
gondolom, unod magad devil_v.gif , ezért feldobom ismét az ötletet rolleyes.gif . Szerintem kellene egy jelentkező lap a légycseréhez, dobó tanfolyamhoz, versenyekhez hasonló témákra, ahol jelentkezhetünk és közben látjuk a pillanatnyi állást. Ugyanitt pl. látni lehetne a versenyeken szerzett pontokat, pillanatnyi helyezéseket.

Üdv
Dark Wader

IDÉZET(Marabu @ 2007.01.23. 11:11) *

Wader
gondolom, unod magad devil_v.gif , ezért feldobom ismét az ötletet rolleyes.gif . Szerintem kellene egy jelentkező lap a légycseréhez, dobó tanfolyamhoz, versenyekhez hasonló témákra, ahol jelentkezhetünk és közben látjuk a pillanatnyi állást. Ugyanitt pl. látni lehetne a versenyeken szerzett pontokat, pillanatnyi helyezéseket.

Üdv

Szia Mara,

azé annyira nem unatkozom... biggrin.gif

De! amit mondasz, az szerintem jó ötlet, denemiscsak, hogy jó ötlet, hanem szükségszerű.

Ahogy most én jelenleg
látom a dolgokat, a motor nem tud ilyesmit. sad.gif

Viszont gondolkodom egy alternativ és nagyon innovativ megoldáson. rolleyes.gif
Olyasmit kell elképzelni, mint egy exceltábla, de nem a sajátgépen mentve mindenkinel
egyenként, hanem online, a google-nél. A láthatósági és szerkeszthetőségi jogok pedig beállithatók
tetszés szerint. Nagy előnye, hogy mindig mindenhonnan bárki (feltételes mód) elérheti,
és még excel sem kell, hogy legyen a gépen.

Ha kész a koncepció, szólok és mutatom.

Kijev
A régi fórumot hol lehet olvasni?
Dark Wader
Melyiket?

IDÉZET(Kijev @ 2007.01.23. 16:42) *

A régi fórumot hol lehet olvasni?

Kijev
volt egy link itt régebben, a régi fórum olvasása c. topikban. a 2003-2005-ig létező fórumra gondolok...
Dark Wader
Szia Kijev,

Ezt a linket azert vettem ki, mert mar nem mukodott.

Gyuri,

elerheto a "regi forum" valahogy maskent?

A szöveges verzió nem adja vissza az eredeti lap tatalmát korrektül, nincsenek képek és formázott szövegek, az eredeti verzió megtekintéséhez: Kattints ide!.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.